V Kongres Afrykanistów Polskich

Normalne Większe Największe

VIII KOMUNIKAT KONGRESOWY

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za wszystkie uwagi dotyczące programu Kongresu. Zmiany zostały zaznaczone pogrubioną czcionką na stronie www.kongresafrykanistyczny.pl. Prosimy jednak, aby traktować je jako propozycję. Ostateczna wersja programu zostanie przesłana po zaakceptowaniu jej przez Radę Naukową Kongresu na początku przyszłego tygodnia. Jeżeli będziecie Państwo mieć jeszcze jakiekolwiek uwagi do układu wystąpień, prosimy o kontakt najpóźniej do poniedziałku do godziny 10:00.

Na podstawie uwag zawartych w korespondencji, naniesione zostały zmiany w afiliacjach. Bardzo dziękujemy za uzupełnienie abstraktów. Prosimy jednocześnie, aby osoby, które jeszcze nie przesłały streszczeń, dostarczyły je jak najszybciej. Z uwagi na fakt, że abstrakty będą drukowane, chcielibyśmy zakończyć prace nad korektą i składem w przyszłym tygodniu. Na brakujące abstrakty czekamy do wtorku.

Przesyłamy Państwu wstępną wersję „informacji o prelegentach”, którą chcielibyśmy zamieścić na stronie Kongresu. Ponieważ dane zostały opracowane na podstawie zasobów internetowych, prosimy o ich weryfikację i uzupełnienie. Proszę wybaczyć usterki i błędy – postaramy się wszystko skorygować zgodnie z Państwa oczekiwaniami.
Informujemy, że 16 października ostatecznie zostanie zamknięta lista zgłoszeń rezerwacji hotelu. Prosimy, aby osoby chętne do skorzystania ze specjalnej oferty cenowej, przesłały wypełniony formularz na adres mailowy: malgorzatadec@muzeum.zory.plKomitet Organizacyjny
IV Kongresu Afrykanistów Polskich
POBIERZ KOMUNIKAT