V Kongres Afrykanistów Polskich

Normalne Większe Największe

VII KOMUNIKAT KONGRESOWY

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za udział w Kongresie. Mamy nadzieję, że wyjechali Państwo zadowoleni, pełni zapału i inspiracji do nowej pracy.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zapraszamy do nadsyłania tekstów do publikacji pokongresowych. Informujemy, że z uwagi na potencjalnie bardzo dużą liczbę autorów i istniejące już serie wydawnicze oraz ich tematykę ostatecznie będzie trzech głównych wydawców: Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, Muzeum Miejskie w Żorach oraz Instytut Politologii w Olsztynie. Wiąże się to także z finansowaniem wydania tych książek.

Postanowiliśmy przedłużyć ostateczny termin nadsyłania tekstów do końca czerwca 2018 roku. Prosimy o nadsyłanie wszystkich tekstów na adres Biura Kongresowego biuro@kongresafrykanistyczny.pl. W późniejszym terminie poinformujemy Państwa, w których tomach i przed których wydawców będą publikowane poszczególne artykuły. Wszystkie książki będą miały charakter recenzowanych monografii naukowych. Istnieje również możliwość publikacji tekstów w czasopiśmie Afryka”  - jeśli komuś zależy na takiej formie, prosimy o wiadomość.

W załączniku przypominamy zasady redakcyjne.

Prosimy o kontakt również tych, którzy potrzebują zaświadczeń o udziale w Kongresie, a nie zdołali ich odebrać na miejscu.

Komitet Organizacyjny
V Kongresu Afrykanistów Polskich

Pobierz komunikat
Pobierz zasady redakcyjne