VI Kongres Afrykanistów Polskich

Normalne Większe Największe

Program VI Kongresu Afrykanistów Polskich

Szanowni Państwo,
dziękujemy raz jeszcze wszystkim, za przesłanie formularza rejestracyjnego związanego z udziałem w VI Kongresie Afrykanistów Polskich, który odbędzie się w formie online w dniach 20-22 kwietnia 2021 w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Informujemy, że zgłosiło swój udział w sumie 93 prelegentów.
 
Wszystkie zgłoszenia zostały zaakceptowane, w tym momencie jesteśmy jednak zmuszeni już zamknąć listę prelegentów. Oczywiście wszystkie osoby, które pragnęłyby wziąć udział w Kongresie bez referatu oraz ewentualnej dyskusji „na żywo” są oczywiście nadal serdecznie zaproszone!
 
Wysyłamy Państwu aktualny program Kongresu. Przepraszamy wszystkich, którzy widzieli się w innej sesji czy bloku tematycznym, ale z uwagi na ogromne zróżnicowanie poruszanej problematyki niemożliwe jest zaspokojenie wszystkich Państwa życzeń. 
Wyjaśniamy, że sesje trwają 1,5 godziny, w każdej z nich bierze udział 3-4 prelegentów, w tym samym czasie odbywać się będą 3 bloki tematyczne. Staraliśmy się przygotować program tak, by każda osoba przypisana do danego bloku mogła wysłuchać pozostałych sesji mieszczących się w jego ramach.
 
Informujemy również, że z uwagi na formę zdalną, w jakiej odbywać się będzie Kongres chcemy zredukować możliwe błędy techniczne do absolutnego minimum. W tym celu gorąco prosimy Państwa o wcześniejsze nagranie swoich wystąpień i przesłanie ich na adres Kongresu najpóźniej do 6 kwietnia br. Pozwoli to na zachowanie płynności wystąpień w przypadku, gdyby wystąpiły błędy z połączeniem w trakcie trwania Kongresu. Przez całą sesję ktoś z obsługi technicznej będzie czuwał nad jej przebiegiem.
Oczywiście wszystkie dyskusje będą odbyć się w czasie rzeczywistym (w tym przypadku jeśli ktoś straci połączenie, to już prawdopodobnie niewiele będziemy mogli poradzić).   
 
Instrukcję w jaki sposób dokonać nagrania wyślemy w najbliższych dniach.
 
Serdecznie Wszystkich pozdrawiam,
w imieniu Komitetu Organizacyjnego
prof. Maciej Ząbek