VI Kongres Afrykanistów Polskich

Normalne Większe Największe

Najnowsze informacje dotyczące VI Kongresu

Szanowni Państwo,
 
dziękujemy wszystkim za przesłanie formularza rejestracyjnego dotyczącego udziału w VI Kongresie Afrykanistów Polskich, który odbędzie się w formie online w dniach 20-22 kwietnia 2021 w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie.
 
Jeśli znają Państwo osoby, które pragnęłyby wziąć udział w Kongresie, a jeszcze się nie zarejestrowały prosimy o zawiadomienie ich, że zgłoszenia przyjmujemy do końca bieżącego tygodnia (7 marca 2021) poprzez formularz rejestracyjny dostępny pod linkiem: https://forms.gle/gzE1aEBvXznzBmW3A
 
Wszystkich zarejestrowanych prosimy, o ile jeszcze tego nie zrobili, o dokonanie do 20 marca 2021 opłaty kongresowej, która stanowi ostateczne potwierdzenie czynnego udziału w Kongresie (z wyjątkiem osób, które uzyskały zwolnienie z opłaty). Opłata zostanie przeznaczona na wsparcie działalności  PTAfr, wydawania czasopisma „Afryka” i publikacji pokongresowych. Wysokość opłaty kongresowej dla uczestników z referatem wynosi:
            100 PLN – opłata podstawowa
            50 PLN – opłata dla członków PTAfr, doktorantów i emerytów
            30 PLN – opłata dla studentów
Wpłaty należy dokonać na podany rachunek Polskiego Towarzystwa Afrykanistycznego: 76 1020 1156 0000 7802 0050 6345
z dopiskiem: „VI Kongres: imię i nazwisko uczestnika”
 
Zawiadamiamy również, że Kongresowi będą towarzyszyć jeszcze dwie konferencje afrykanistyczne, które również prowadzone będą w trybie zdalnym:
  • Panel dyskusyjny z okazji  jubileuszu 60-lecia odkrycia Faras organizowany przez Muzeum Narodowe w Warszawie we współpracy m.in. z Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW odbędzie się w poniedziałek, 19 kwietnia 2021 r.
  • „Naukowe Spotkania z Afryką” organizowane przez Instytut Nauk Politycznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbędą się w piątek, 23 kwietnia 2021 r.
W ten sposób w przedostatni tydzień kwietnia w całości będziemy „żyć Afryka”!
 
Z pozdrowieniami dla wszystkich w imieniu Komitetu Organizacyjnego
dr hab. Maciej Ząbek, prof. UW