VI Kongres Afrykanistów Polskich

Normalne Większe Największe

Instrukcja nagrania wystąpienia

Szanowni Państwo,

Informujemy, że informujemy, że PME wytypowało już firmę obsługującą wydarzenie, która przygotowała dla Państwa instrukcję do nagrania filmu. Film powinien być nie dłuższy niż 15-20 min. Pozostały czas w ramach poszczególnych sesji realizowany będzie w trybie na żywo.

Zalecana forma nagrania dotyczy programu Power Point (przesłaliśmy Państwu mailem dokładną instrukcję na ten temat). Jednocześnie, zdajemy sobie sprawę, że może to nie rozwiązywać wszystkich problemów, gdyż mają Państwo różne oprogramowanie swoich komputerów.

W związku z powyższym informujemy, że w takiej sytuacji prezentację można nagrać też w inny sposób (np. poprzez google meet czy zoom, na których Państwo pracują). W razie dodatkowych trudności technicznych zostawiamy kontakt do pani Kingi Turkowskiej z Komitetu Organizacyjnego Kongresu, która postara się Państwu pomóc (także tym, którzy nie mają oprogramowania Windows): k.turkowska[at]uw.edu.pl.
 
Tych z Państwa, którzy zgłaszają problemy z nadesłaniem nagrania w podanym wcześniej terminie 6 kwietnia, chcielibyśmy uspokoić, że dopuszczamy kilkudniowy poślizg w tym zakresie. Prosimy jednocześnie, by nie zwlekać z nagraniem i przesłać je nam możliwie najszybciej. 

Z okazji nadchodzących świąt życzę Wszystkim zdrowia i radosnych, spokojnych chwil w rodzinnym gronie, mając nadzieję na spotkanie „na żywo” w niedalekiej przyszłości.

w imieniu Komitetu Organizacyjnego,
Maciej Ząbek