VI Kongres Afrykanistów Polskich

Normalne Większe Największe

Informacje o transmisji Kongresu oraz wydarzeniach towarzyszących

Szanowni Państwo,
otwarcie VI Kongresu Afrykanistów Polskich, już w przyszłym tygodniu! 
 
Linki do poszczególnych sesji prześlemy Państwu w sobotę lub w niedzielę. Będą je Państwo mogli wówczas przesłać tym swoim studentom i innym afrykanistom, którzy nie mają referatu, a chcieliby uczestniczyć w dyskusjach. Linki do sesji będą dostępne także poprzez stronę Kongresu: www.kongresafrykanistyczny.pl.
 
Poza tym obserwacja Kongresu będzie udostępniona dla szerokiej publiczności na kanale Youtube. Linki do tej transmisji będą dostępne na naszych stronach internetowych (w tym na stronie IEiAK UW i PME) oraz na Facebooku. 
 
Przypominamy także o innych wydarzeniach okołokongresowych. Podajemy poniżej link do koncertu prof. Marii Pomianowskiej, który będzie transmitowany 20 kwietnia (wtorek) o godz. 18.30koncert 
Zapraszamy także na panel dyskusyjny organizowany przez Muzeum Narodowe w Warszawie pt. „Odkopując Nubię. Długa historia Sudanu” już w poniedziałek, 19 kwietnia, o godz. 13.00: transmisja na żywo dostępna będzie przez kanał Youtube  oraz Facebook MNW.
 
Szanowni Państwo,
z uwagi na fakt, że po raz pierwszy organizujemy Kongres na taką skalę i w takiej formie posimy o wyrozumiałość. Wiele też zależy od Państwa. Sesje będą realizowane poprzez program Zoom - zgodnie ze specyfikacją techniczną to najlepszy program do organizacji takich wydarzeń, jednak wejście na niego tylko za pośrednictwem przeglądarki może powodować problemy. Stąd rekomendujemy ściągnięcie programu na pulpit swojego komputera. 
 
W dalszym ciągu prosimy osoby, które jeszcze tego nie zrobiły, o przesłanie nagrania swojej prezentacji i oświadczeń o zgodzie na udostępnianie swojego wizerunku i/lub głosu
 
W imieniu Komitetu Organizacyjnego,
Maciej Ząbek