VI Kongres Afrykanistów Polskich

Normalne Większe Największe

INFORMACJA W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCYM ZAGROŻENIEM EPIDEMICZNYM

Szanowni Państwo,
 
W imieniu organizatorów VI Kongresu Afrykanistów Polskich, po konsultacjach z Zarządem Polskiego Towarzystwa Afrykanistycznego, z ogromną przykrością muszę Państwa powiadomić, że w związku z sytuacją pandemiczną w kraju, Kongres, który miał się odbyć w dniach 21 – 23 maja na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie został odwołany.

O nowym terminie oraz miejscu Kongresu zostaniecie Państwo powiadomieni, gdy tylko wyjaśni się obecna sytuacja epidemiczna w Polsce.

Korzystając z okazji, chciałbym podziękować wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację Kongresu oraz tym, które go wspierały instytucjonalnie i finansowo. Panu Prezydentowi Miasta Krakowa prof. dr. hab. Jackowi Majchrowskiemu, JM Rektorowi Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr. hab. med. Wojciechowi Nowakowi, władzom dziekańskim Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ oraz Zarządowi Polskiego Towarzystwa Afrykanistycznego. Szczególne podziękowania chciałbym skierować do grupy osób, które stanowiły trzon organizacyjny zespołu - dr Joanny Mormul, dr Magdaleny Lisińskiej oraz dr. Piotra Bajora, za ich ogromny półtoraroczny trud w pracach nad organizacją wydarzenia. Dziękuję Państwu, którzy tak licznie (120 osób) zgłosiliście uczestnictwo w Kongresie. Mam nadzieję, że w niedługim czasie i w normalnych okolicznościach spotkamy się na obradach jeszcze bardziej za sobą stęsknieni.

Wszystkie kwestie finansowe dotyczące zwrotu opłat kongresowych zostaną w najbliższym możliwym terminie uregulowane, a Kwestura Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie zwróci opłaty na rachunki bankowe, z których dokonana została wpłata.

Życzę Państwu dużo zdrowia, spokoju i optymizmu.
 
Z wyrazami szacunku,
 
prof. dr hab. Robert Kłosowicz
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
VI Kongresu Afrykanistów Polskich.


POBIERZ KOMUNIKAT